Часто буває так, що проявити себе у світі нам заважає відчуття себе недостатньо ідеальним. Недостатньо компетентним. Недостатньо успішним.

Багато хто відкладає старт якихось проектів до моменту, коли пройдуть усі можливі та неможливі курси, вебінари, семінари. Але реальність така, що досвід можна отримати лише у процесі, а професіоналізм напрацьовується роками практично. На живій реальній практиці.

Якби я спочатку вивчала всі тонкощі ведення інстаграм сторінки, виготовлення канцелярії у друкарні, створення сайту, регістраціі бізнеса, менеджменту тощо. – я б ніколи не розпочала проект MriyTaDiy. Я навіть більше скажу - якби я заздалегідь знала всі тонкощі і нюанси я б може і не наважилася взагалі влазити в нього.

Але було бажання створити гарні планери, блокноти, наклейки. І я вирішила, що спочатку я їх створю, а потім думатиму, як їх виготовляти.
Потім я їх створила і почала вивчати, де і як це можна все виготовити. Коли все було зроблено я почала думати де і як це виставляти. І т.д. і т.п.

Тому мені здається, що не буває ідеального моменту для започаткування будь-якого проекту. Тут як у приказці: «Найкраща порада початківцям: ПОЧНІТЬ!».